فراخوان  مقاله

ماهنامه افق بيمه با رويكرد خبري، تحليلي، اطلاع رساني در حوزه‌هاي مختلف بيمه مانند بيمه عمر، بيمه اشخاص، بيمه مسئوليت، بيمه مهندسي، بيمه كشتي‌راني، بيمه شخص ثالث و غيره با گستره توزيع سراسري و به  صورت دو زبانه - فارسي و انگليسي- توسط پژوهشكده بيمه (وابسته به ج.ا.ا. بيمه مركزي) منتشر مي گردد. اين نشريه از تمامي پژوهشگران، مولفان، انديشمندان، مترجمان و علاقمندان دعوت مي نمايد، تا مقاله و ترجمه هاي مرتبط و به روز با زمينه هاي مختلف بيمه اي را با توجه به سياست هاي خبري، تحليل و اطلاع رساني نشريه و به منظور هر چه غني تر ساختن محتوا براي اين ماهنامه ارسال نمايند.

شرايط پذيرش مقالات:

1.       مقاله بايد متناسب با موضوعات به روز بيمه اي انتخاب گردد.

2.       مطالب ارسالي نبايد در جاي ديگري چاپ يا ارائه شده باشد.

3.    در صفحه اول مقاله عنوان مقاله، نام كامل نويسنده، درجه علمي، سمت، آدرس پست الكترونيكي، نشاني كامل پستي و شماره تلفن همراه درج شود.

4.       مقاله با فونت nazanin 12  و در محيط word تايپ شود.

5.    جدول ها، نمودارها و بخصوص تصاوير بايد به گونه اي انتخاب و ارسال گردد كه به طور مستقيم قابل چاپ و انتشار بوده و در مواقع لزوم، امكان ويرايش آن وجود داشته باشد.

6.       حجم مقاله تا حد الامكان با لحاظ جدول ها، نمودارها و تصاوير از 4 صفحه تجاوز نكند.

نحوه ارسال مقالات:

از پژوهشگران ارجمند تقاضا دارد جهت دريافت نحوه ارسال مقالات و نتيجه داوري آنها از طريق مراجعه به وب‌سايت نشريه به آدرس http://ofoghebimeh.irc.ac.ir و يا از طريق پست الكترونيكي  ofoghebimeh@IRC.ac.ir اقدام نمايند.

راهنماي تماس با نشريه:

آدرس: تهران، سعادت آباد، ميدان كاج، خيابان سرو غربي، پلاك 43، اداره روابط عمومي و امور بين الملل

تلفن: 22081088

وب سايت نشريه:

http://ofoghebimeh.irc.ac.ir


بازگشت
 

 
 


کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است