اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  تازه هاي بيمه  جهان خبر 

75 درصدکارگزاران بیمه درجهان فراتر از الزامات به کارکنان خود آموزش دادند

افق بیمه– سال گذشته، بیمه‌گران، در بخش آموزش‌های الزامی حرفه‌ای( CPD ) که به منظور رشد مستمر آنان پیش‌بینی شده است، نزدیک به دو برابر زمان لازم، صرف آموزش کارکنان کرده‌اند.
به گزارش سرویس بین‌الملل یافته‌های مطالعات شرکت پریمیوم کردت نشان می‌دهد از هر سه کارگزار بیمه، دو کارگزار برای افزایش آموزش کارکنان خود اقدام نموده‌اند و 25 درصد نیز انتظار دارند تا این رقم «به‌طورمتنابهی» افزایش یابد.
در این گزارش آمده است که شرکت‌های بیمه در سال گذشته بیش از دوبرابر حداقل مورد نیاز تعیین شده از سوی کمیته الزامات آموزش‌های حرفه‌ای ، آموزش دیده‌اند و برای افزایش سرمایه‌گذاری مرتبط در سال جاری و تامین هزینه این سرمایه‌گذاری‌ها در صدد تعیین یارانه و استفاده از مزایای آموزش‌های آزاد رسمی هستند.
در سال گذشته، حرفه‌ای‌های بیمه بیشتر زمان خود را صرف مطالعه درباره قوانین حاکم بر مشارکت بیمه به عنوان بخشی از آموزش CPD نمودند و درمرحله بعد، درباره دسترسی به نیازهای مشتریان به بحث و بررسی پرداختند.
همچنین، این مطالعه دریافت که 58 درصد از بیمه‌گران انتظار دارند تا آموزش‌های CPD برای تأمین مالی حق بیمه طی دو سال آتی افزایش یابد زیرا اعتبار به‌طور فزاینده‌ای در بیمه به کار گرفته می‌شود.نوشته شده در 5/4/1398
تعداد مشاهده اين صفحه : 52 بار
کد خبر : 139
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار
 
 


کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است