اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  تازه هاي بيمه  جهان خبر 

تمدید‌های بدون افزایش نرخ توسط کلوپ‌های P&I بیمه دریایی

افق بیمه | دوازده کلوپ بیمه‌گر دریایی متقابل حمایت و غرامت (P&I) که بخشی از گروه بین‌المللی P&I محسوب می‌شوند، نرخ‌های خود در تمدید‌های آتی مالکین کشتی در سال بیمه‌نامه 2019-2020 افزایش نمی‌دهند.
به گزارش سرویس بین الملل این مطلبی است که شرکت رتبه‌بندی ای‌ام‌بست در گزارشی اعلام کرد و افزود: اما با این وجود، فقدان افزایش عمومی در بیشتر کلوپ‌ها اساساً بدین معنا نیست که نرخ‌ها در بخش‌های بازرگانی با عملکرد ضعیف در تمدید‌های سال 2019، افزایش نخواهد یافت.
رقابت کلی همچنان جدی است و با رشد تعداد بیمه‌گرانی که پوشش حمایت و غرامت با حق بیمه ثابت ارائه می‌دهند، سرعت گرفته است.
این گزارش می‌افزاید: مالکین کشتی‌ها درپی کاهش هزینه‌ها هستند و این با وجود شرایط بازرگانی چالش‌برانگیز فعلی صورت می‌پذیرد.
ای‌ام‌بست می‌نویسد: «با وجود ذخایر آزاد در سطح بالا در گروه بین‌المللی که با چندین سال کسب درآمد مثبت، تقویت نیز شده است، ترازنامه‌ها مطلوب بوده و کلوپ‌ها توجیحی برای افزایش عمومی اعضا ندارند.»
انجمن بیمه متقابل مالکین کشتی غرب انگلستان که در شهر لوکزامبورگ واقع است، تنها کلوپی است که 5 درصد افزایش عمومی نرخ‌ها را در سال 2019 اعلام کرده است. این درحالی است که ادعاهای خسارت‌ همچنان درحال افزایش است.
ای‌ام‌بست می‌افزاید: در مجموع، بازار رقابتی به همراه نوسان خسارت‌ها و فشارهای تورمی بر هزینه خسارت‌ها به معنای آن است که کلوپ‌ها در تلاش هستند تا سود پذیره نویسی خود را کسب کنند.
این گزارش توصیه می‌کند: با وجود نرخ‌های همچنان پایین بهره و نوسان در بازارهای سهام، کلوپ‌ها باید بر نظم پذیره‌نویسی برای حفظ قوت مالی، تمرکز بیشتری داشته باشند.
در عین حال، قراردادهای اتکائی مازاد عمومی خسارت گروه بین‌المللی برای سال بیمه‌نامه 2019-2020 با شرایط بهتری، تمدید شد که این موضوع سبب کاهش نرخ‌ها برای انواع مختلف کشتی‌ها گردید. این گزارش می‌نویسد: بیشتر عناصر بیمه اتکائی گروه بین‌المللی همچنان بدون تغییر باقی مانده است.
بخش حمایت و غرامت تحت سلطه اعضای کلوپ‌های گروه بین‌المللی است که در لندن واقع است و این مجموعه، درحدود 90 درصد از تناژ اقیانوس‌پیماها را پوشش بیمه‌ای می‌دهند.نوشته شده در 19/4/1398
تعداد مشاهده اين صفحه : 53 بار
کد خبر : 142
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار
 
 


کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است