اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  تازه هاي بيمه  جهان خبر 

جديد ترين اخبار    پر بيننده ترين اخبار


رشد بخش بیمه متقابل فراتر از کل صنعت بیمه

18/8/1398

تعداد بيننده : 29
از زمان بحران مالی تاکنون، بازار بیمه متقابل و تعاونی، بیشترین رشد را در صنعت بیمه جهان به خود اختصاص داده است. این مطلب در گزارش اخیر فدراسیون بین‌المللی تعاونی و م (ادامه خبر ....)


انعطاف شرکت‌های بیمه و بیمه‌گران اتکائی خاورمیانه و آفریقا نسبت به بی ثباتی‌های اقتصادی و سیاسی

17/7/1398

تعداد بيننده : 49
شرکت‌های بیمه و بیمه‌گران اتکائی خاورمیانه و آفریقا، عموماً سرمایه مطلوبی دارند و نسبت به بی‌ثباتی‌های اقتصادی و سیاسی اخیر، منعطف عمل کرده‌اند. (ادامه خبر ....)


مدل جدید حوادث فاجعه‌بار برای مدیریت ریسک آتش‌سوزی‌های بزرگ

30/6/1398

تعداد بيننده : 47
یک شرکت مدل‌سازی ریسک، الگوی حوادث فاجعه‌باری را برای مدیریت بهتر ریسک آتش‌سوزی جنگلی در ایالات متحده ارائه داده است. این درحالی است که از سال 2014 تاکنون، خسارت‌ها (ادامه خبر ....)


چرا مدیریت ریسک اعتبار تجاری، از هر زمان دیگری مهم‌تر است؟

26/6/1398

تعداد بيننده : 48
در حالی که برگزیت یا همان خروج انگلستان از اتحادیه اروپایی، تمامی عناوین خبری را از آن خود کرده است، پیش‌بینی برگزیت فراتر از وضعیت فعلی است و گزارش‌هایی نشان می‌د (ادامه خبر ....)


ایجاد بزرگترین کتابخانه آنلاین ویدئویی آموزش اقتصاد

13/6/1398

تعداد بيننده : 56
دو تن از استادان دانشگاه جرج میسون برای آموزش مباحث مهم اقتصادی اقدام به تولید ویدئوهایی در قالب دوره های آموزشی رایگان کرده اند. (ادامه خبر ....)


رشد بخش بیمه متقابل و تعاونی دو برابر فراتر از کل صنعت بیمه

3/6/1398

تعداد بيننده : 54
از زمان بحران مالی تاکنون، بازار بیمه متقابل و تعاونی، به علت اعتماد مشتریان ، بیشترین رشد را در صنعت بیمه جهان به خود اختصاص داده اند. (ادامه خبر ....)


افزایش میزان معاملات بیمه‌گران در سال 2019 و بیم کاهش آن در سال 2020

2/6/1398

تعداد بيننده : 50
افق بیمه : رشد قوی و سطح پایین بدهی درمیان بیمه‌گران،‌ سال 2019 را مساعد برای استمرار فعالیت‌های ادغام و تملیک (M&A) در بخش بیمه نموده است. (ادامه خبر ....)


آیا صنعت بیمه بسیار پیچیده است؟

12/5/1398

تعداد بيننده : 71
افق بیمه: این دیدگاه که پیچیده سازی فرایند کارها در کسب وکارها رسوخ کرده است ، بخش اصلی یک ارتباط مناسب با مشتری را تهدید می کند و حاصل آن کلافگی و سر درگمی مشتریان اس (ادامه خبر ....)


نرم‌افزار موبایلی تشخیص چهره برای خرید بیمه نامه

7/5/1398

تعداد بيننده : 56
افق بیمه| یک شرکت بیمه اتکائی از نرم‌افزار جدید موبایلی برای شناسایی و تحلیل چهره برای خرید بیمه زندگی، بیمه هزینه بیمارستانی و بیمه فوت ناگهانی رونمایی کرد. (ادامه خبر ....)


46 در صد از بیمه گران طی دو سال آتی از بلاکچین بهره میگیرند

24/4/1398

تعداد بيننده : 74
زنجیره بلوکی یا بلاکچین چه ریسک‌ها و فرصت‌های ذاتی را در صورت بهره‌برداری از این فن‌آوری جالب به همراه دارد؟ (ادامه خبر ....)


تمدید‌های بدون افزایش نرخ توسط کلوپ‌های P&I بیمه دریایی

19/4/1398

تعداد بيننده : 64
افق بیمه | دوازده کلوپ بیمه‌گر دریایی متقابل حمایت و غرامت (P&I) که بخشی از گروه بین‌المللی P&I محسوب می‌شوند، نرخ‌های خود در تمدید‌های آتی مالکین کشتی در سال بیم (ادامه خبر ....)


بررسی کلیدهای موفقیت شرکت های بیمه- اهمیت مشارکت های جزئی در روند پرداخت خسارت

18/4/1398

تعداد بيننده : 72
افق بیمه| یک بستر دیجیتالی جدید می‌تواند زمان و منابع را ذخیره کند و اصطکاک موجود در تعامل بین مشتریان و کارکنان را کاهش دهد.
(ادامه خبر ....)رکورد افزایش قیمت‌ بیمه در جهان طی هفت سال گذشته

18/4/1398

تعداد بيننده : 57
افق بیمه/ قیمت‌های بیمه بازرگانی در سه‌ماهه اول سال جاری میلادی از سال 2012 تاکنون، بیشترین افزایش را تجربه کرده‌اند.
(ادامه خبر ....)75 درصدکارگزاران بیمه درجهان فراتر از الزامات به کارکنان خود آموزش دادند

5/4/1398

تعداد بيننده : 58
افق بیمه– سال گذشته، بیمه‌گران، در بخش آموزش‌های الزامی حرفه‌ای( CPD ) که به منظور رشد مستمر آنان پیش‌بینی شده است، نزدیک به دو برابر زمان لازم، صرف آموزش کارکنان (ادامه خبر ....)


نگرانی بیمه‌گران از رشد شرکت‌های خود در اقتصاد جهانی

26/3/1398

تعداد بيننده : 69
افق بیمه- 1300 مدیرعامل در سراسر جهان نسبت به آینده رشد شرکت‌های خود و اقتصاد جهانی نا‌امید هستند و از رکود یکسال آتی هراس دارند. (ادامه خبر ....)


لیموناد و آمازون وارد سرمایه‌گذاری در فناوری بیمه شدند

26/3/1398

تعداد بيننده : 68
افق بیمه- سرمایه‌گذاری در بخش فناوری بیمه آنچنان دلخواه پیش می‌رود که دویچه بانک آلمان در تحلیلی به بازیگران جدید در این حوزه نظیر شرکت‌های آمازون و لیموناد اشاره (ادامه خبر ....)


بیمه‌گران در چالش همگام شدن با تحولات تعیین حق بیمه خودرو

26/3/1398

تعداد بيننده : 51
افق بیمه- وضعیت جدید در نحوه بهره‌گیری از خودروها، بیمه‌گران را با چالش‌های همگام سازی با تحولات و تعیین حق‌بیمه‌های متناسب مواجه کرده است. (ادامه خبر ....)


بیمه ها ریسک مالکیت معنوی را پوشش نداده اند

13/3/1398

تعداد بيننده : 71
افق بیمه : در حالی که ریسک مالکیت معنوی (IP) به عنوان یکی از 10 دغدغه اصلی سازمان‌ها شناخته شده است. پوشش بیمه تنها 16 درصد از یک میلیارد متوسط خسارت بالقوه برای دارایی‌ه (ادامه خبر ....)


ریسک آزمایش‌های ژنتیک در صدر ریسک‌های نوظهور رودروی بیمه‌گران جهان

13/3/1398

تعداد بيننده : 75
سرویس بین‌الملل - دسترسی فزاینده به آزمایش‌های ژنتیک به عنوان ریسک کلیدی برای بیمه‌گران زندگی عنوان شده است و این، پیامدهای چشمگیری در مدیریت داده‌ها و محدودیت‌ه (ادامه خبر ....)


حکایت ارتباط افزایش دمای زمین و هزینه‌های بیمه و بخش اتکائی در گزارش‌ها

1/3/1398

تعداد بيننده : 60
افزایش دمای جهانی به علت تغییرات آب و هوایی، ریسک رویدادهای پرهزینه‌ای مانند آتش‌سوزی جنگلی و خشکسالی را افزایش داده‌ و به طور عمده‌ بر سطح خسارت‌های صنعت بیمه و (ادامه خبر ....)

  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار
 
 


کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است